Asaş Rescara Mimari Sistemler

Asaş Alüminyum, Rescara markası ile alüminyum doğrama / alüminyum profil mimari sistemler alanında nitelikli ve spesifik çözümler sunmaktadır.

Asaş Tesisleri, Adapazarı Akyazı İlçesi Küçücek Beldesi’nde 500.000 m2 açık ve 130.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Yıllık üretim kapasitesi 60.000 ton olan Asaş tesislerindeki son teknoloji ekstrüzyon hattında alüminyum profillerin üretimi 50 g/m’den 25 kg/m’ye kadar olan profillerle yapılmaktadır.

Ekstrüzyon hattında yüksek kalitede bor malzemesi kullanılmaktadır. Bunlar birinci kalite alüminyumdur. 6000 serisi alaşımlara ek olarak, 1070 A alaşımlı profiller de üretilmektedir.

“Bizim işimiz kaliteyi kontrol etmek yerine, kaliteyi üretmektir.” felsefesini şiar edinen Asaş’ın ürettiği her üründe, hammaddeden son ürün teslimatına kadar Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

11 farklı kategoride yer alan Asaş Rescara ürünlerine ait teknik bilgilere ve kataloglara solda yer alan başlık – butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teknik belgeler, mekanik spesifikasyonlara ait olarak çıkarılmıştır. Müşteri isteklerine uygun inceleme, ölçüm ve raporlama yapılarak gönderilen ürünlerde en yüksek kalite sağlanır. Asaş, DIN EN 102043.l.b bölümüne uygun olarak, ürün inceleme raporu, boyut kontrolleri ve yüzey sertliği ile ilgili proses kontrol raporları, üretim kontrol raporları vs. ile bağlantılı olarak nakliye ve teslimattan, mekanik spesifikasyonlara ait olarak çıkarılan teknik belgelerden de sorumluluğunu muhafaza etmektedir.

Asaş Rescara Kalite Sertifikaları